Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

100rМета акції – виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність. Ініціатор проведення акції – Міністерство освіти і науки України. Участь в акції можуть взяти вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, а також дитячі громадські організації, клуби.

У межах проекту учасники проводитимуть дослідницьку роботу, братимуть участь у польових краєзнавчих експедиціях, збиратимуть дані, аналізуватимуть успіхи та поразки українського народу в боротьбі за державну незалежність. Захід відбудеться у 2 етапи: регіональний (листопад-грудень поточного року) та Всеукраїнський (березень наступного року).

Роботи на участь у регіональному етапі слід надсилати до 30 листопада 2018 року на електронну адресу  КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактна особа - Івашкіна Олена Василівна, методист КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» ).

Тематичні напрями проекту:
- “Українська революція – доба національного державотворення";
- “Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії”;
- “Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та в” повоєнні роки”;
- “Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові”;
- “Українська державність: від Революції на граніті до Революції Гідності”.

Початок Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді з 1 вересня 2018року.