con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Незабутні акорди яскравого МАНівського літа 2018

Деталі
DSC 02801831 серпня у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації завершилися обласні літні профільні тематичні зміни. Для 540 обдарованих дітей Київщини табір МАН став унікальною можливістю не тільки відпочити й оздоровитися, а й знайти нових друзів, збагатитися знаннями, розвинути власний творчий потенціал. 
 
 
Тут завжди панував піднесений настрій і позитив, кипіла командна робота над творчими проектами, радувало щире спілкування з новими друзями та креативними педагогами табору. Месседжем табору стали слова «МАН об’єднує». То ж не дивно, що в день від’їзду, занотовуючи контакти одне одного, діти не могли втримати сліз…  
DSC 014718
Урочистості з нагоди закриття профільних змін проходили протягом двох днів. 30 серпня відбулося заключне свято – драйвовий вечір талантів, у постановці якого були вокальні і хореографічні виступи, театралізовані номери, творчі сюрпризи, яскраві й несподівані ідеї в оформленні…  Хоча для більшості юних артистів виступ на сцені табору був їх творчим дебютом, однак діти впоралися на відмінно й зірвали шквал аплодисментів. 
DSC 015918
На урочистостях з нагоди закриття табору зі сцени звучали слова вдячності всім, завдяки кому табір відбувся і став для дітей яскравою сторінкою у їх житті. На знак глибокої вдячності і поваги юні МАНівці підготували також особливі почесні нагороди – Золоті зірки мудрості «Smart generation – 2018» для директора департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Віри Борисівни Рогової, директора  Київського облаcного позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Світлани Анатоліївни Минзар та директора Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації Анатолія Івановича Косовського.
DSC 018418
Теплу атмосферу заключного свята чудово передає колективне фото юних МАНівців та педагогів. А щоб цей день тривав якомога довше, на майданчику поблизу закладу запалало яскраве вогнище…
DSC 024618
31 серпня традиційно відбулася урочиста церемонія вручення нагород найбільш активним, творчим, креативним дітям. Проте найбільша винагорода, безперечно, це сама можливість відпочити у таборі МАН, що став для дітей простором успіху, щирого спілкування та самореалізації. 
DSC 039018DSC 041418DSC 042518DSC 036918  
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER