con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Що табір МАН дарує дітям

Деталі
DSC 0014Невблаганно наближаються до кінця обласні профільні тематичні зміни МАН, день за днем даруючи дітям багато позитиву, гарних емоцій, спілкування, нових знань і цікавих зустрічей. 29 серпня не виняток. Навчальний блок цього дня передбачав проведення IT-кластеру «Інноваційні технології та робототехніка», який відбувся завдяки фахівцям з мережної академії Сisco - світового лідера в розробці мережевих технологій, виробництва телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення.
 
Юні дослідники ознайомилися з напрямками роботи Сisco, взяли участь у тренінгу «Введення в курс з інтернету речей», дізнались багато корисного про кібербезпеку. На практикумі учнів ознайомили з програмуванням мікроконтролерів Arduino, навчили складати сигналізаційні системи. 
DSC 003218
А ввечері всі зустрілися на фестивалі, де кожна команда представляла свої творчі номери. Ці виступи були дійсно творчими і навіть видовищними. Адже кожен номер мав свою ідею, сюжет, сучасне технічне оформлення. Готуючись до заходу, юні митці доклади багато зусиль, а ще вони здружилися і здобули безцінний досвід виконання завдань одним колективом.
DSC 007118
Фінальним акордом фестивалю стала пісня Кузьми Скрябіна  «Старі фотографії» у виконанні останнього, шостого загону. «Табір закінчиться, однак у спогадах залишаться чудові миттєвості, усмішки та жарти друзів, найкращі вожаті та педагоги, а також фотографії…» - так пояснили ідею свого виступу діти.DSC 008418DSC 009318DSC 011218
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER