XІ Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави»

конференція 08.06.18Запрошуємо взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться 2–8 липня 2018 року. На заході визначатимуть наукові основи і практичні способи розв’язання питань з виявлення, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді, формування в них успішних життєвих стратегій.

Напрями роботи конференції:
•Сучасні наукові концепції і підходи до вивчення обдарованості особистості;
•Інноваційні проекти, програми, технології, методики розвитку й освіти обдарованих дітей і молоді;
•Формування компетентностей обдарованої особистості в умовах Нової української школи;
•Діагностика, проектування і прогнозування розвитку обдарованості особистості;
•Підготовка фахівців для роботи з обдарованими дітьми та молоддю;
•Технології розвитку здібностей та обдарованості дітей дошкільного віку, STREAM-освіта дошкільників;
•Супровід та підтримка розвитку обдарованої особистості й особливості формування в неї успішних життєвих стратегій.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць для проживання списки учасників будуть формуватися у порядку надходження заявок та авансових платежів. Заявка для участі, деталі й умови проведення конференції за посиланням.

Питання щодо організації:
Шульга Валентина – (044) 227-54-23, (067) 729-94-01, (063) 644-34-78