con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Нові враження, нові відкриття - разом з МАН

Деталі
DSC08893Кожен з нас постійно дізнається щось нове: новий день – нові враження. 14 травня 2018 року 24 юних МАНівців Київщини зробили для себе багато відкриттів на обласній профільній школі з матеріалознавства, яка відбулась на базі інженерно-фізичного факультету Національно технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорсього». 
 
 
Учні Жуківського НВК та Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівського району,  Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18,   Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня» відкрили для себе матеріалознавство як науку, поспілкувалися з відомими науковцями, побували в навчально-дослідних лабораторіях. 
DSC08839
Перед учнями виступив член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор, декан інженерно-фізичного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського Лобода Петро Іванович, який розповів про матеріалознавство як природничо-технічну науку.
DSC08844
Приємною несподіванкою для учнів та їх керівників стала зустріч  із  професором, засновником і директором Інституту наноматеріалів Університету А.Дж. Дрекселя (Філадельфія, США) Юрієм Георгійовичем Гогоці, який близько 25 років працює в Дрекседському університеті, однак не забуває про свою «альма-матер» – Київський політехнічний університет. До речі, Юрій Гогоці сам запропонував виступити перед дітьми Київщини і ознайомив учнів зі сферами застосуванням нанотехнологій. 
DSC08846
Учням провели екскурсію до лабораторій інженерно-фізичного факультету, у яких вони мали можливість побачити сучасне обладнання для проведення хімічних аналізів різних матеріалів. Також діти відвідали спільну лабораторію (NATO+OTAN) ІПМ-НТУУ «КПІ» комп'ютерного 3D моделювання та 3D аналізу. Учні були у захваті 3D принтера та його потенціалу.
DSC08882
Всі учні та педагоги отримали сертифікати учасника навчально-тренінгових занять з курсу «Матеріалознавство». Також на пам'ять про цікаву зустріч та екскурсії у дітей залишились символічні монетки, які вони власноруч виготовили з порошку міді в лабораторії закладу. Сподіваємось, що з часом юні МАНівці повернуться у КПІ і будуть відкривати цікавий світ науки вже в якості студентів.    
DSC08917
DSC08923
DSC08957
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER