Запрошуємо до участі у ХІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції

10.05.18Запрошуємо до участі у ХІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». Конференція відбудеться 22-25 листопада 2018 року в м. Святогірську Донецької області.

Основні напрями роботи конференції:
•Південно-Східна Україна з найдавніших часів до початку ХХ ст.
•Історія Південно-Східної України у ХХ – на початку ХХІ ст.
•Етнологія та етнографія Південно-Східної України.
•Релігійні та культурно-освітні процеси в регіоні.
•Екологія та географія Південно-Східної України.
•Археологія Південно-Східної України.

До участі в конференції запрошуються делегації загальноосвітніх, позашкільних, вищих навчальних закладів освіти України та інших країн, до складу яких входять учні, вихованці, студенти віком до 21 року та один керівник. Заявку на участь (додаток А) і матеріали доповідей (додаток Б) необхідно надіслати до 01 червня 2018 року електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.