Науково-практична конференція «Відновлювана та воднева енергетика - 2018»

03108e7977ce1969d596924ffa116126У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 18 травня 2018 року буде проведено науково-практичну конференцію «Відновлювана та воднева енергетика - 2018». До участі в конференції запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти і вихованці закладів позашкільної освіти – учні-члени Малої академії наук України.

Програмою конференції передбачено: засідання молодіжної секції, усні та стендові доповіді, екскурсія територією Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». За результатами конференції буде видано збірник тез. Тематика роботи науково-практичної конференції «Відновлювана та воднева енергетика - 2018»:

-Енергоефективність;
-Комплексні системи з ВДЕ;
-Вітроенергетика;
-Сонячна енергетика;
-Енергія біомаси;
-Гідроенергетика;
-Геотермальна енергетика;
-Воднева енергетика;
-Енергетика довкілля (теплові насоси).

Для участі в конференції необхідно до 8 квітня 2018 року надіслати заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою повідомлення «Конференція_прізвище» (форму заявки див. Додаток 1), а також надіслати тези доповіді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (деталі див. Додаток 2). Останній день подачі тез 15 квітня 2018 року. Інформацію щодо подальшої участі у конференції буде надіслано учням, яких організаційний комітет визначить для участі в заході, на електронні адреси, зазначені у заявках.

Реєстрація учасників конференції відбудеться 18 травня о 10.00 у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 6, зал Адміністративної ради). За результатами конференції учасники отримають сертифікати про участь у науково-практичній конференції «Відновлювана та воднева енергетика - 2018». Від’їзд учасників – 18 травня після 17.00 год. Координатор від НЦ МАНУ – за телефоном: (044) 483-05-57 або ел. поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Марія Славко).

З усіх питань публікацій тез - за телефоном (044) 206-28-09  або ел. поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Пономаренко Олена Петрівна та Щокіна Вікторія Андріївна). Координатор Молодіжної секції конференції Хіменко Олена Олексіївна, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.