61 a13 квітня 2018 року у приміщенні Київського планетарію відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення» суспільно-гуманітарного та природничого напрямів. Програмою конференції передбачено проведення пленарного засідання, робота секцій, зустріч з науковцями, перегляд повнокупольного фільму.

До участі в конференції запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасники та переможці І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Для участі в конференції необхідно до 30 березня 2018 року надіслати заявки на електронні адреси Київського коледжу ППВНЗ «Університет сучасних знань» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (додаток).