con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Обласні профільні наукові школи МАН в Національному університеті імені М.П. Драгоманова

Деталі
29526559 1612081085514447 1757520594 o23 березня 2018 року в Національному  педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова працювали 4 обласні профільні наукові школи для учнів – членів МАН у наукових відділеннях фізики та астрономії, математики, комп'ютерних наук, технічних наук. Близько 250 дітей Київщини – учасників наукових шкіл урочисто вітали в актовій залі університету.
 
Проректор з наукової роботи, професор кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь Торбін Григорій Мирославович у зверненні до дітей та їх педагогів наголосив на важливості співпраці університету з Малою академією наук. Світлана Анатоліївна Минзар, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»  окреслила напрями співпраці закладів у рамках реалізації проектів Київського обласного територіального відділення МАН України. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Сергієнко Володимир Петрович, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти, доктор педагогічних наук, професор, президент Київського обласного територіального відділення МАН.
Изображение 1856
Продовженням заходу стали заняття в навчальних лабораторіях університету. Юні шанувальники фізики працювали в Науково-дослідному центрі нанофізики. Прикладні аспекти наукових фізичних досліджень для дітей розкривали Січкар Тарас Григорович, професор кафедри загальної та прикладної фізики, кандидат фізико-математичних наук, лауреат Соросівської премії та Сиротюк Володимир Дмитрович, завідуючий кафедри методики навчання фізики та астрономії, доктор педагогічних наук, професор. Учасникам школи надали інформацію щодо вибору тем і методики проведення наукових досліджень, наукового консультування. Захоплення в аудиторії викликали видовищні досліди з електростатики та оптики, кріогенні досліди. 
Изображение 1880
У лабораторії фрактального аналізу інтерактивний діалог з МАНівцями побудував Працьовитий Микола Вікторович, декан фізико-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Цікавим і видовищним була зустріч у науковому відділенні технічних наук. Директор дитячої інженерної академії Боровик Дмитро Віталійович та його вихованці презентували дітям моделі роботів та розповіли про етапи й особливості їх розробки.
Изображение 1909
Світ сучасних інтернет-технологій для учнів-членів МАН у науковому відділенні комп’ютерних наук відкривали: Франчук Василь Михайлович, декан факультету інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент; Войтович Ігор Станіславович, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань факультету інформатики, доктор педагогічних наук, професор; Фенд Олена Миколаївна, доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті, кандидат технічних наук. Дітей ознайомили з сучасними тенденціями в галузі інтернет-технологій, інформаційного аналізу та інтернет-маркетингу. Однак, безперечно, найбільше захоплення в учнів викликала презентація 3-D принтера та його можливостей. 
Изображение 1918
Для педагогів – керівників науково-дослідницьких робіт у лабораторії освітніх інновацій навчально-мотиваційний практикум провели Гузій Наталія Василівна, завідувач кафедри педагогічної творчості Навчально-наукового інституту неперервної освіти, доктор педагогічних наук, професор, Нестеренко Галина Олегівна, завідувач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті ННІО. З педагогами обговорили особливості організації і проведення наукових досліджень в галузі фізико-математичних наук, організаційно-методичного забезпечення роботи з обдарованими дітьми, використання хмарних технологій в організації наукової роботи молоді. 
Изображение 1961
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER