Всеукраїнський конкурс-рейтинг «Школа – джерело талантів»

1432795979Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу «Школа – джерело талантів» заклади загальної середньої та позашкільної освіти, які протягом багатьох років демонструють високу якість та результативність  роботи з обдарованою учнівською молоддю, зокрема  у Малій академії наук та мають високий рейтинг участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Детальна інформація щодо конкурсу-рейтингу (положення, умови проведення, терміни та додатки) розміщена на сайті інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних працівників наук України за адресою http://talant.iod.gov.ua