con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Мотиваційно-інтелектуальний марафон по-МАНівськи

Деталі
DSC 0462Завершилися навчально-тренувальні збори переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, які стали справжнім мотиваційно-інтелектуальним марафоном у підготовці до III етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту. Юні МАНівці Київщини, які захищатимуть свої науково-дослідницькі роботи на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу, протягом 13 – 16 березня 2018 року інтерактивно поглиблювали знання з базових дисциплін.
 
 
Юні науковці навчалися застосовувати свої знання у нестандартних навчальних ситуаціях, коректували та шліфували презентації своїх науково-дослідницьких робіт, удосконалювали навички ведення наукових дискусій, а під час психологічних тренінгів відпрацьовували моделі поведінки в умовах стресових ситуацій та формували вміння успішної дії під час майбутніх конкурсних випробувань.
DSC 0296
Протягом чотирьох насичених та цікавих днів у КЗ «Володарська загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – центр реабілітації» понад 50 юних дослідників, методисти Малої академії наук учнівської молоді, кращі вчителі області, науковці провідних закладів вищої освіти України стали справжньою командою, орієнтованою на успіх Київщини у престижному Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
DSC 0309
Насичені навчальні практикуми, тренінгові заняття, мотиваційні психологічні тренінги, тимбілдингові ігри, інтелектуальні змагання та брейн-ринги, спортивні розваги та ековідпочинок – це далеко не повний перелік програмових заходів для учасників мотиваційно-інтелектуального марафону. 
DSC 0363
Навчально-тренувальні збори завершилися, але процес підготовки до всеукраїнського етапу конкурсу-захисту триває, адже попереду – складний і відповідальний етап. Але ми віримо в обдарованих дітей Київщини, які обов’язково достойно й успішно презентують Київщину і порадують нас своїми здобутками і перемогами.  
DSC 0368DSC 0436DSC 0453
 DSC 0484DSC 0502DSC 0508DSC 0525DSC 0527
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER