Запрошуємо до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки»

В рамках співпраці з КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Програма Академій Cisco пропонує учням-членам МАН, вчителям інформатики долучитися до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки». Участь безкоштовна.

«Вступ до кібербезпеки» – це курс програми академій Cisco, розрахований на 15 навчальних годин та доступний українською мовою. Детально про курс за посиланням https://www.netacad.com/ru/courses/intro-cybersecurity/.

Всі учасники заходу отримають доступ до мультимедійних матеріалів курсу. Впродовж березня-квітня лекції викладачі, що проводять навчання з кібербезпеки студентів провідних університетів України.

Деталі реєстрації