con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Розпочалися навчально-тренувальні збори МАН 2018

Деталі
DSC 0292Для переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – учасників III етапу конкурсу-захисту розпочалися навчально-тренувальні збори. Юних дослідників Київщини гостинно зустріли у Володарській загальноосвітній школі-інтернаті II-III ступенів – центр реабілітації. Протягом 13 – 16 березня 2018 року МАНівцям тут створено комфортні умови для навчання і розвитку. Займаються з дітьми кращі вчителі та науковці області. 
 
Привітала учасників навчально-тренувальних зборів Минзар Світлана Анатоліївна, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», яка підкреслила важливість заходу, мета якого не тільки максимально якісно і швидко підготувати дітей до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, а й психологічно налаштувати учнів до важливого етапу у їхньому житті.  
DSC 0301
Для цього в перший день заходу проведено інтерактивні навчально-практичні заняття «Змістова специфіка та структурні особливості контрольних робіт із базових дисциплін на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України» та мотиваційні тренінгові заняття «Формування психологічної та комунікативної готовності учнів до захисту-презентації науково-дослідницької роботи. Мотивація успішної дії в умовах стресових ситуацій». А щоб здружити колектив юних МАНівців, до програми були включені  тимбілдингові ігри «Запрошуємо у Friendzone». 
DSC 0307
DSC 0309 1
DSC 0310
DSC 0315
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER