Заочний тур олімпіади з географії відбувся!

DSC0821913 березня 2018 року в Тетіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відбувся заочний тур олімпіади з географії та фізики. Захід проведено за ініціативи Навчально-наукового інституту геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та підтримки Київського обласного позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» в рамках реалізації проекту МАНУМ «Відкриваємо світ науки разом». В олімпіаді взяли участь близько 50 дітей.

До юних науковців завітали науковці Інституту геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Сергій Андрійович Вижва, завідувач кафедри геофізики, доктор геологічних наук, професор; Олена Михайлівна Іванік, завідувач кафедри загальної та історичної геології, доктор геологічних наук, професор; Андрій Павлович Тищенко, доцент кафедри геофізики, кандидат геологічних наук. Науковці розказали дітям про можливості навчання, цікаві геологічні практики, міжнародні студентські гранти та перспективи працевлаштування. Переможцям олімпіади будуть нараховуватися додаткові бали (до 20 балів) до конкурсних предметів «Географія» та «Фізика» сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.